MEAN WELL MSP-450-7.5
Kód: MSP-450-7.5
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 450W; 7,5VDC; 60A
Detailní informace
Detailní popis produktu