MEAN WELL LRS-150F-48
Kód: LRS-150F-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 158,4W; 48VDC; 3,3A
Detailní informace
Detailní popis produktu