MEAN WELL IRM-60-12ST
Kód: IRM-60-12ST
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 60W; 12VDC; 5000mA
Detailní informace
Detailní popis produktu