MEAN WELL HRP-450-12
Kód: HRP-450-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 450W; 12VDC; 37,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.16 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 88%
Výstupní proud: 37,5A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 995A
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 10,2...13,8V DC
Řada výrobce: HRP-450
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 218x105x41mm
Výkon: 450W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 450W
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 37,5A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 218x105x41mm
Řada výrobce: HRP-450
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Druh krytu: 995A