MEAN WELL HRP-100-15
Kód: HRP-100-15
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 105W; 15VDC; 7A
Detailní informace
Detailní popis produktu