MEAN WELL HLG-120H-C350A
Kód: HLG-120H-C350A
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 150W; 215÷430VDC; 175÷350mA; IP65
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 1.03 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 175...350mA
Doplňkové funkce: aktivní PFC, nastavení výstupního proudu
Druh krytu: 994
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP
Pracovní teplota: -25...70°C
Režimy práce: proudový zdroj
Řada výrobce: HLG C A
Stupeň krytí: IP65
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 220x68x38,8mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 215...430V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 215...430V DC
Výstupní proud: 175...350mA
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 220x68x38,8mm
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -25...70°C
Počet výstupů: 1
Účinnost: 94%