MEAN WELL HLG-120H-42AB
Code: HLG-120H-42AB
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Voltage power supplies MEAN WELL
Warranty: 24
Weight: 1.08 kg
Availability: On request
Efficiency: 93%
Output current: 1,4...2,9A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče PE L N
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovní teplota: -40...80°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 38...46V DC
Řada výrobce: HLG-120H
Stupeň krytí: IP65
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 220x68x38,8mm
Výkon: 121,8W
Výstupní napětí: 42V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 121,8W
Výstupní proud: 1,4...2,9A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 220x68x38,8mm
Řada výrobce: HLG-120H
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...80°C
Elektrické připojení: vodiče 300 mm PE L N
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 93%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 42V DC