MEAN WELL HLG-120H-30AB
Kód: HLG-120H-30AB
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 120W; 30VDC; 2÷4A; 90÷305VAC; IP65
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 1.07 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 93%
Výstupní proud: 2...4A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče PE L N
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...80°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 27...33V DC
Řada výrobce: HLG-120H
Stupeň krytí: IP65
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 220x68x38,8mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 30V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 30V DC
Výstupní proud: 2...4A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 220x68x38,8mm
Řada výrobce: HLG-120H
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...80°C
Délka vývodů: 0,3m
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 93%