MEAN WELL HEP-150-24A
Kód: HEP-150-24A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 151,2W; 24VDC; 93%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.1 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 93%
Výstupní proud: 3,8...6,3A
Pracovní teplota: -55...70°C
Rozsah výstupních napětí: 22...27V DC
Řada výrobce: HEP-150
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Výkon: 151,2W
Výstupní napětí: 24V DC
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 151,2W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 3,8...6,3A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Pracovní teplota: -55...70°C
Elektrické připojení: vodiče
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Napájecí napětí: 127...431V DC
Řada výrobce: HEP-150
Účinnost: 93%