MEAN WELL HDR-100-15N
Kód: HDR-100-15NDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 100W; 15VDC; 6,5A; OUT: 1Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 89% |
| Výstupní proud: | 6,5A |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC, 120...370V DC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Rozsah výstupních napětí: | 13,5...18V DC |
| Řada výrobce: | HDR-100 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 70x90x54,5mm |
| Výkon: | 0,1kW |
| Výstupní napětí: | 15V DC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,1kW |
| Výstupní napětí: | 15V DC |
| Výstupní proud: | 6,5A |
| Napájecí napětí: | 120...370V DC |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Vnější rozměry: | 70x90x54,5mm |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Účinnost: | 89% |
| Rozsah výstupních napětí: | 13,5...18V DC |
| Řada výrobce: | HDR-100 |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Položka byla vyprodána… | |




