MEAN WELL HDR-100-15N
Kód: HDR-100-15N
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 100W; 15VDC; 6,5A; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 0.28 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 89%
Výstupní proud: 6,5A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 85...264V AC, 120...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 13,5...18V DC
Řada výrobce: HDR-100
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 70x90x54,5mm
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 15V DC
Výstupní proud: 6,5A
Napájecí napětí: 120...370V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 70x90x54,5mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 89%