MEAN WELL HBG-160P-36DA
Kód: HBG-160P-36DA
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; DALI; 97,2W; 21,6÷36VDC; 1620÷2700mA
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 0.43 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 91%
Výstupní proud: 1,62...2,7A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, funkce stmívání PWM
Druh krytu: PCB
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...45°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Řada výrobce: HBG-P
Stupeň krytí: IP00
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: Ø104x34mm
Výkon: 97,2W
Výstupní napětí: 21,6...36V DC
Komunikační protokol: DALI
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Komunikační protokol: DALI
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 97,2W
Výstupní napětí: 21,6...36V DC
Výstupní proud: 1,62...2,7A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP00
Vnější rozměry: Ø104x34mm
Řada výrobce: HBG-P
Ochrana: proti přepětí OVP
Pracovní teplota: -40...45°C
Elektrické připojení: vodiče
Délka vývodů: 0,3m
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce stmívání PWM
Účinnost: 91%