MEAN WELL HBG-100-48A
Kód: HBG-100-48A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 96W; 28,8÷48VDC; 1,2÷2A; 90÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.09 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 91%
Výstupní proud: 1,2...2A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, nastavení výstupního proudu
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovní teplota: -40...60°C
Režimy práce: proudový zdroj
Řada výrobce: HBG-100
Stupeň krytí: IP65
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: Ø130x66,5mm
Výkon: 96W
Výstupní napětí: 28,8...48V DC
Délka vývodů: 0,3m
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 96W
Výstupní napětí: 28,8...48V DC
Výstupní proud: 1,2...2A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: Ø130x66,5mm
Řada výrobce: HBG-100
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...60°C
Elektrické připojení: vodiče
Délka vývodů: 0,3m
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu
Účinnost: 91%