MEAN WELL GSM60B12-P1J
Kód: GSM60B12-P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 12VDC; 5A; Výv: 5,5/2,1; 60W; 80÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.33 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 88%
Délka výstupní šňůry: 1m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 5A
Napájecí napětí: 120...370V DC, 80...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -30...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125x50x31,5mm
Výkon: 60W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 12V DC
Max. výstupní proud: 5A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 60W
Napájecí napětí: 120...370V DC
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1m
Vnější rozměry: 125x50x31,5mm
Pracovní teplota: -30...60°C
Účinnost: 88%