MEAN WELL GSM25B12-P1J
Kód: GSM25B12-P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 12VDC; 2,08A; Výv: 5,5/2,1; 25W; 80÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.24 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 86%
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 2,08A
Napájecí napětí: 80...264V AC, 113...370V DC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -25...60°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 79x54x33mm
Výkon: 25W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 12V DC
Max. výstupní proud: 2,08A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 25W
Napájecí napětí: 113...370V DC
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Vnější rozměry: 79x54x33mm
Režimy práce: napěťový zdroj
Účinnost: 86%
Pracovní teplota: -25...60°C