MEAN WELL BIC-2200-12
Kód: BIC-2200-12
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě; 2160W; 12VDC; 180A; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 2.96 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 90%
Výstupní proud: 180A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 12...15V DC
Řada výrobce: BIC-2200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 330x140x41mm
Výkon: 2160W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 2160W
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 180A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 330x140x41mm
Řada výrobce: BIC-2200
Pracovní teplota: -30...70°C
Elektrické připojení: šroubové
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 90%