FOSE MDL2-200-24
Kód: MDL2-200-24Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 200W; IP67; 372x36x22,6mm; 93%; 8,34AZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 93% |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Max. výstupní proud: | 8,34A |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP |
| Použití: | LED |
| Stupeň krytí: | IP67 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 372x36x22,6mm |
| Vstupní napětí: | 100...264V |
| Výkon: | 0,2kW |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 0,2kW |
| Stupeň krytí: | IP67 |
| Vnější rozměry: | 372x36x22,6mm |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Účinnost: | 93% |
| Vstupní napětí: | 100...264V |
| Max. výstupní proud: | 8,34A |



.jpg?68d3d670)