YINGJIAO YSDH480-480-48
Artikelnummer: YSDH480-480-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 1.56 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 94%
Ausgangsstrom: 10A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 90...264V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -25...70°C
Řada výrobce: YSDH
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 85,5x125x129mm
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 480W
Výstupní proud: 10A
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 85,5x125x129mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%
Řada výrobce: YSDH
Výstupní napětí: 48V DC