XTAR XTAR-VP4L-PLUS
Artikelnummer: XTAR-VP4L-PLUSDetaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Ladegeräte |
|---|---|
| Garantie: | 24 |
| Gewicht: | 0.37 kg |
| Verfügbarkeit: | Auf Anfrage |
| Druh akumulátoru: | Li-Ion |
| Druh vývodu: | USB |
| Max. nabíjecí proud: | 2A |
| Napětí akumulátoru: | 4,2V |
| Počet článků: | 4 |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Pracovní režim nabíječky: | nabíjení |
| Rozměr článku: | R6, AAA, R20, 26650, 21700, AA, R14, 14500, 16340, 18350, 18500, 18650, 20700, 10440, 14650, 17670, 17500, 18700, 22650, 25500, 18490, AAAA, 32650 |
| Signalizace: | LCD displej |
| Typ nabíječky: | mikroprocesorová |
| Verze: | spotřební |
| Vlastností nabíječky: | oddělené řízení pro každou baterii, nabíjení řízené mikroprocesorem |
| Dieser Artikel ist leider ausverkauft… | |




