XTAR XTAR-MC2-NEW
Artikelnummer: XTAR-MC2-NEWDetaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Ladegeräte |
|---|---|
| Garantie: | 24 |
| Gewicht: | 0.1 kg |
| Verfügbarkeit: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Druh akumulátoru: | Li-Ion |
| Druh vývodu: | USB C |
| Max. nabíjecí proud: | 2A |
| Napětí akumulátoru: | 4,2V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením |
| Počet článků: | 2 |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Pracovní režim nabíječky: | nabíjení |
| Rozměr článku: | 26650, 21700, 14500, 16340, 18350, 18500, 18650, 20700, 10440, 18700, 22650, 25500 |
| Typ nabíječky: | mikroprocesorová |
| Verze: | spotřební |
| Vlastností nabíječky: | oddělené řízení pro každou baterii, nabíjení řízené mikroprocesorem |




