XP POWER VES220PS15
Artikelnummer: VES220PS15
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: CC-Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 1.03 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 92%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: MOLEX 39-01-2080 8pin 4,2 pitch
Max. výstupní proud: 14,67A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovní teplota: -10...60°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 197,4x88,9x39mm
Výkon: 220W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 14,67A
Výkon: 220W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Pracovní teplota: -10...60°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 92%
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výstupní napětí: 15V DC