XP POWER VES120PS12
Artikelnummer: VES120PS12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: CC-Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.62 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 89%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: KYCON KPP-4P
Max. výstupní proud: 10A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovní teplota: 0...60°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 168x71x37,5mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 10A
Druh vývodu: KYCON KPP-4P
Výkon: 0,12kW
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 168x71x37,5mm
Pracovní teplota: 0...60°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 89%
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výstupní napětí: 12V DC