XP POWER MHP650PS15-EF
Artikelnummer: MHP650PS15-EF
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 1.25 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 85%
Ausgangsstrom: 40A
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC, doplňkový výstup DC 12 V/500 mA
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 85...264V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: MHP
Spínací kmitočet: 70kHz
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 233,2x101,6x63,5mm
Výkon: 607W
Výstupní napětí: 15V DC
Napájecí napětí: 85...264V AC
Výstupní napětí: 15V DC
Výstupní proud: 40A
Izolační napětí: 4kV
Typ napájecí zdroje: spínaný
Účinnost: 85%
Spínací kmitočet: 70kHz
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Řada výrobce: MHP
Výkon: 607W
Pracovní teplota: -20...70°C