XP POWER HDS3000PS30
Artikelnummer: HDS3000PS30
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 7.25 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 91%
Ausgangsstrom: 100A
Doplňkové funkce: paralelní provoz, dálkové ovládání ON/OFF, 5V standby
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 90...264V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: HDS3000
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 360x127x127mm
Výkon: 3kW
Výstupní napětí: 30V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 3kW
Výstupní proud: 100A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 360x127x127mm
Řada výrobce: HDS3000
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 91%
Doplňkové funkce: paralelní provoz
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výstupní napětí: 30V DC