XP POWER CCM250PS24
Artikelnummer: CCM250PS24
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Netzteile öffnen
Garantie: 24
Gewicht: 0.78 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 95%
Ausgangsstrom: 10,4A
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: šroubové svorky
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 80...275V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: CCM
Spínací kmitočet: 500kHz
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 152,4x101,6x39,1mm
Výkon: 0,25kW
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,25kW
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 10,4A
Pracovní teplota: -20...70°C
Účinnost: 95%
Řada výrobce: CCM
Spínací kmitočet: 500kHz
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 80...275V AC
Výstupní napětí: 24V DC