XP POWER CCH400PS24
Artikelnummer: CCH400PS24
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Netzteile öffnen
Garantie: 24
Gewicht: 0.42 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 89%
Ausgangsstrom: 17A
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: šroubové svorky
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 90...264V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...85°C
Řada výrobce: CCH
Spínací kmitočet: 333kHz
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 214x102x43mm
Výkon: 411W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 411W
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 17A
Pracovní teplota: -20...85°C
Účinnost: 89%
Vnější rozměry: 214x102x43mm
Řada výrobce: CCH
Spínací kmitočet: 333kHz
Izolační napětí: 3kV
Výstupní napětí: 24V DC