XP POWER APM240PS36
Artikelnummer: APM240PS36
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 94%
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: MOLEX 39-01-2060 6pin 4,2 pitch
Max. výstupní proud: 6,66A
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -30...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 168x73x31,5mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 36V DC