XP POWER APM240PS24
Artikelnummer: APM240PS24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 st)
Lieferung bis:
Garantie: 24
Gewicht: 0.74 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 93%
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: MOLEX 39-01-2060 6pin 4,2 pitch
Max. výstupní proud: 10A
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -30...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 168x73x31,5mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC