XP POWER APM240PS19
Artikelnummer: APM240PS19
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 92%
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: MOLEX 39-01-2060 6pin 4,2 pitch
Max. výstupní proud: 12,83A
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -30...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 168x73x31,5mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 19V DC