XP POWER APM240PS15
Artikelnummer: APM240PS15
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: CC-Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.65 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 92%
Délka výstupní šňůry: 1m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: MOLEX 39-01-2060 6pin 4,2 pitch
Max. výstupní proud: 14,4A
Napájecí napětí: 80...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -30...60°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VII
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 168x73x31,5mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 15V DC