WEIDMÜLLER PROECO-480W48V10A
Artikelnummer: PROECO-480W48V10A
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Garantie: 24
Gewicht: 1.57 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 93%
Ausgangsstrom: 10A
Pracovní teplota: -25...70°C
Řada výrobce: PRO ECO
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 100x125x120mm
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 480W
Výstupní proud: 10A
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 100x125x120mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 93%
Řada výrobce: PRO ECO
Výstupní napětí: 48V DC