WEIDMÜLLER PROECO-240W24V10A
Artikelnummer: PROECO-240W24V10A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Garantie: 24
Gewicht: 1.01 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 90%
Ausgangsstrom: 10A
Pracovní teplota: -25...70°C
Řada výrobce: PRO ECO
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 60x125x100mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 240W
Výstupní proud: 10A
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 60x125x100mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 90%
Řada výrobce: PRO ECO
Výstupní napětí: 24V DC