WEIDMÜLLER PROECO-120W12V10A
Artikelnummer: PROECO-120W12V10A
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.68 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 87%
Ausgangsstrom: 10A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 85...264V AC, 80...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -25...70°C
Řada výrobce: PRO ECO
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 40x125x100mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,12kW
Výstupní proud: 10A
Napájecí napětí: 85...264V AC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 40x125x100mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 87%
Řada výrobce: PRO ECO
Výstupní napětí: 12V DC