VOLT POLSKA SINUS-PROE-2200-12
Artikelnummer: SINUS-PROE-2200-12Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Car Converters |
|---|---|
| Garantie: | 24 |
| Gewicht: | 11 kg |
| Verfügbarkeit: | Auf Anfrage |
| Ausgangsleistung: | 1,2kW |
| Doplňkové funkce: | UPS, nabíječka akumulátorů |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Max. nabíjecí proud: | 30A |
| Napájecí napětí: | 170...270V AC |
| Napětí akumulátoru: | 12V |
| Ochrana: | před vybitím, před přebíjením, před přetížením OCP |
| Výstupní napětí: | 230V AC |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Dieser Artikel ist leider ausverkauft… | |




