VOLT POLSKA SIN-PUL-3000-12
Artikelnummer: SIN-PUL-3000-12Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Photovoltaikmodule |
|---|---|
| Garantie: | 24 |
| Gewicht: | 5.42 kg |
| Verfügbarkeit: | Auf Anfrage |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Napětí akumulátoru: | 12V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, před přetížením OPP, před přetížením OCP |
| Použití: | fotovoltaika |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Proud maximální: | 6,5A |
| Řada výrobce: | SINUS PRO ULTRA |
| Signalizace: | LCD displej |
| Špičkový výkon: | 3kW |
| Verze: | MPPT |
| Výkon: | 1,5kW |
| Výstupní napětí: | 230V AC |
| Technologie: | Off-Grid |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Max. vstupní napětí: | 500V DC |
| Dieser Artikel ist leider ausverkauft… | |




