VOLT POLSKA POWER-SIN-3000-12
Artikelnummer: POWER-SIN-3000-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Car Converters
Garantie: 24
Gewicht: 22.78 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Ausgangsleistung: 3kW
Doplňkové funkce: UPS
Druh měniče: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Výstupní napětí: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 3kW
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Použití: univerzální
Napětí akumulátoru: 12V
Doplňkové funkce: UPS
Výstupní napětí: 230V AC