VOLT POLSKA PA-U-12V-40A
Artikelnummer: PA-U-12V-40ADetaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Ladegeräte |
|---|---|
| Garantie: | 24 |
| Gewicht: | 2.5 kg |
| Verfügbarkeit: | Auf Anfrage |
| Druh akumulátoru: | Li-FePO4, AGM, GEL (gelový) |
| Max. nabíjecí proud: | 40A |
| Obchodní název: | usměrňovač |
| Použití: | akumulátor 12V |
| Pracovní režim nabíječky: | nabíjení, údržbové nabíjení |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Vlastností nabíječky: | capability to function as a power supply |
| Výstupní napětí: | 13,2...14,6V DC |
| Dieser Artikel ist leider ausverkauft… | |




