VOLT POLSKA PA-12/24V-15A-A20
Artikelnummer: PA-12/24V-15A-A20Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Ladegeräte |
|---|---|
| Garantie: | 24 |
| Gewicht: | 1 kg |
| Verfügbarkeit: | Auf Anfrage |
| Effizienz: | 98% |
| Doplňkové funkce: | PWM |
| Druh akumulátoru: | kyselino-olověné, automobilová, AGM, GEL (gelový) |
| Max. nabíjecí proud: | 15A |
| Obchodní název: | usměrňovač |
| Použití: | akumulátor 12V, akumulátor 24V |
| Pracovní režim nabíječky: | nabíjení, údržbové nabíjení, udržování |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Vlastností nabíječky: | vestavěný zobrazovač LCD |
| Výstupní napětí: | 12/24V DC |
| Dieser Artikel ist leider ausverkauft… | |




