TRACO POWER TXLN750-112
Artikelnummer: TXLN750-112
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 2.5 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 88%
Ausgangsstrom: 62,5A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Napájecí napětí: 85...264V AC, 120...375V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: TXL
Signalizace: LED
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 275x125x63mm
Výkon: 0,75kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 0,75kW
Výstupní proud: 62,5A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 275x125x63mm
Řada výrobce: TXL
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Napájecí napětí: 120...375V DC
Signalizace: LED
Výstupní napětí: 12V DC