TRACO POWER TXLN320-112
Artikelnummer: TXLN320-112
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.85 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 86%
Ausgangsstrom: 26,7A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Napájecí napětí: 85...264V AC, 120...375V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: TXL
Signalizace: LED
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 222x115x30mm
Výkon: 0,32kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 320W
Výstupní proud: 26,7A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 222x115x30mm
Řada výrobce: TXL
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 86%
Napájecí napětí: 120...375V DC
Signalizace: LED
Výstupní napětí: 12V DC