TRACO POWER TSP240-124-3PAC400
Artikelnummer: TSP240-124-3PAC400
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.58 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Ausgangsstrom: 10A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Ochrana: proti přehřátí OTP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -25...60°C
Řada výrobce: TSP-3P
Shoda s normou: ATEX / IECEx
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 110x54x110mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Napájecí třífázové napětí: 3 x 320...440V AC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 240W
Výstupní proud: 10A
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 110x54x110mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...60°C
Ochrana: proti přehřátí OTP
Řada výrobce: TSP-3P
Shoda s normou: ATEX / IECEx
Výstupní napětí: 24V DC