TRACO POWER TSP-BFM24
Artikelnummer: TSP-BFM24
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Ausgangsstrom: 25A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Řada výrobce: TSP-BFM
Typ příslušenství pro napájecí zdroje: pufrovací modul
Vnější rozměry: 110x54x110mm
Výkon: 600W
Výstupní napětí: 24V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 110x54x110mm
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 25A
Typ modulu: vyrovnávací
Řada výrobce: TSP-BFM
Pracovní teplota: -25...70°C
Výkon: 600W