TRACO POWER TPC-REM240-48
Artikelnummer: TPC-REM240-48
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.16 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Ausgangsstrom: 5A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 48V DC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...50°C
Rozsah výstupních napětí: 48...55V DC
Typ příslušenství pro napájecí zdroje: redundantní modul
Vnější rozměry: 45x90x96,5mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 48V DC
Použití - série/výrobce: TPC
Typ modulu: redundantní
Výkon: 240W
Výstupní proud: 5A
Napájecí napětí: 48V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 45x90x96,5mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...50°C
Řada výrobce: TPC
Výstupní napětí: 48V DC