TRACO POWER TBLC15-124
Artikelnummer: TBLC15-124
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.12 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 85%
Ausgangsstrom: 0,63A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 85...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -25...70°C
Rozsah výstupních napětí: 24...28V DC
Řada výrobce: TBLC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 27x89,5x59,5mm
Výkon: 15W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 15W
Výstupní proud: 0,63A
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 27x89,5x59,5mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 85%
Řada výrobce: TBLC
Napájecí napětí: 85...264V AC
Výstupní napětí: 24V DC