TDK-LAMBDA ZWS50C-15
Artikelnummer: ZWS50C-15
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Netzteile öffnen
Garantie: 24
Gewicht: 0.1 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 87%
Ausgangsstrom: 4A
Doplňkové funkce: remote sense
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Napájecí napětí: 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -10...70°C
Řada výrobce: ZWS10-50C
Shoda s normou: CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Výkon: 60W
Výstupní napětí: 15V