TDK-LAMBDA ZWS50C-12
Artikelnummer: ZWS50C-12
Garantie: 24
Gewicht: 0.1 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 86%
Ausgangsstrom: 5A
Doplňkové funkce: remote sense
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Napájecí napětí: 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -10...70°C
Řada výrobce: ZWS10-50C
Shoda s normou: CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Výkon: 60W
Výstupní napětí: 12V