TDK-LAMBDA ZWS30C-15
Artikelnummer: ZWS30C-15
Garantie: 24
Gewicht: 0.06 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 87%
Ausgangsstrom: 2,33A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -10...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Výkon: 35W
Výstupní napětí: 15V