TDK-LAMBDA ZWS15C-12
Artikelnummer: ZWS15C-12
Garantie: 24
Gewicht: 0.05 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 83%
Ausgangsstrom: 1,7A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -10...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Výkon: 20,4W
Výstupní napětí: 12V