TDK-LAMBDA ZWS10C-15
Artikelnummer: ZWS10C-15
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Garantie: 24
Gewicht: 0.04 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 84%
Ausgangsstrom: 0,7A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -10...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Výkon: 10,5W
Výstupní napětí: 15V