TDK-LAMBDA KPSB6-24-J
Artikelnummer: KPSB6-24-J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Netzteile öffnen
Garantie: 24
Gewicht: 0.01 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 83%
Ausgangsstrom: 0,25A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Montáž: upevňovací otvory, PCB
Napájecí napětí: 90...264V AC
Ochrana: proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: KPSB6
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 49,53x18,5x17,5mm
Výkon: 6W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 6W
Výstupní proud: 0,25A
Pracovní teplota: -40...80°C
Montáž: upevňovací otvory
Účinnost: 83%
Řada výrobce: KPSB6
Ochrana: proti přepětí OVP
Výstupní napětí: 24V DC