TDK-LAMBDA GUS600-24
Artikelnummer: GUS600-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (7 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.85 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 95%
Ausgangsstrom: 25A
Doplňkové funkce: součástí je ventilátor
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 85...264V AC
Počet výstupů: 1
Použití: telekomunikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: GUS600
Shoda s normou: cURus, CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 101,6x41x152,4mm
Výkon: 600W
Výstupní napětí: 24V